Jakie są zalety programu wapro wf mag?

Należy zdawać sobie sprawę, że program WAPRO wf mag przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach produkcyjnych, usługowych oraz handlowych o różnym profilu działalności. Umożliwia na wsparcie sprzedaży dzięki rozbudowanemu systemowi wariantów sprzedaży, upustów, kontroli zobowiązań oraz należności, a także cenników. Program ponadto bardzo pomaga w analizie przepływu towarowego przez opcje tworzenia różnorodnych zestawień przychodów oraz rozchodów towarów w dowolnym okresie.

Wbudowany moduł zamówień umożliwia na bardzo sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi, z kolei moduł rozrachunków oraz dokumentów finansowych, gwarantuje rozliczanie, a także kontrole stanu płatności na bazie raportów kasowych i bankowych. Należy wziąć pod uwagę, że program w linii prestiż jest dostosowany do obsługi transakcji wewnątrzwspólnotowych, a także transakcji walutowych (cenniki walutowe, sprzedaż/zakup). Ponadto system w tej linii posiada moduł produkcji umożliwiający na sprawną kompletację produktów z wykorzystaniem zamienników, a także moduł CRM, który jest prostym w obsłudze mechanizmem pozwalającym na rejestrowanie zadań, a także zarządzanie relacjami z klientem.

Program Wapro wt mag jest efektem połączenia bogatych i dotychczasowych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych z możliwościami jakie dają obecnie najnowsze technologie informatyczne. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że nowa wersja programu wapro wf mag jest nie tylko w pełni zintegrowana, ale również kompatybilna  ze środowiskiem, a także interfejsem Microsoft Windows. Program może pracować pod kontrolą Windows XP SP 3/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows Server 2003/ Windows Server 2008. Program będzie maksymalnie wykorzystywał zalety wymienionych systemów operacyjnych.

WAPRO Mag – program do faktur, program magazynowy czy program do zarządzania sprzedażą?

Warto mieć świadomość, że program Wapro wf mag jest centralnym elementem oprogramowania nie tylko dla małych, ale również średnich średnich firm produkowanego przez Asseco WAPRO. Ponadto projekt związany z podziałem funkcjonalnym między poszczególnymi aplikacjami systemu wymaga, by program Wapro wf mag w pełni mógł obsługiwać wszystkie operacje, które są związane z działalnością handlową firm. Program składa się tym samym z kilku modułów, które bardzo często w podobnych systemach zupełnie innych producentów wydzielane są w oddzielnych jednostkach produktowych.

WAPRO Mag składa się trzech podstawowych modułów

Modułu zarządzania magazynem

Moduł ten przeznaczony jest nie tylko do prowadzenia ewidencji towarowo – wartościowej, ale również do zarządzania gospodarką magazynową firmy. Moduł ten posiada wszystkie narzędzia, które są potrzebne do pełnej automatyzacji pracy osób, które są odpowiedzialne za obsługę magazynu.

Modułu zarządzania sprzedażą

Moduł ten przeznaczony jest nie tylko do wspierania, ale również automatyzowania wszystkich procesów, które są związane z transakcjami sprzedaży przeprowadzanymi przez firmy od ustalenia oraz kontroli odpowiedniej polityki cenowej przez wystawianie, kontrolę stanu realizacji zamówień, wystawianie dokumentów handlowych, kończąc na raportach uzyskanych przychodów, zysków lub rentowności firmy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że moduł zarządzania sprzedażą wyposażony jest w mnóstwo mechanizmów, które automatyzują pracę nie tylko osób związanych z fizycznym obrotem towarowym, ale również osób dokumentujących ten obrót.

Fakturowanie albo wystawianie innych dokumentów sprzedaży dzięki programowi może być maksymalnie zautomatyzowane przy wykorzystaniu urządzeń współpracujących z WAPRO wf Mag, a także przez mechanizmy samego programu np. naliczanie automatyczne cen sprzedaży według ustalonych wcześniej zasad czy cenników. Program jest także wyposażony w moduł sprzedaży detalicznej, który automatyzuje i upraszcza pracę punktów sprzedaży detalicznej.

Modułu finansowego

W skład tego modułu wchodzą rejestry operacji kasowych, bankowych, a także rozrachunków z kontrahentami. Moduł ten jest uzupełnieniem wymienionych wcześniej modułów, pozwala również na pełną kontrolę finansów firmy, a także rozliczeń z kontrahentami, wspiera przy tym operacje e-przelewów.

 

Zobacz także źródła z jakich korzystano przy sporządzaniu tego artykułu:

Zalety oprogramowania Wapro wf mag

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

http://wms.wapromag.pl/o-produkcie